Inspirace pro bydlení

Inspirace v bydlení je vždy potřeba, především pokud chcete jít s moderními trendy v bydlení. Zaměřte se na známé stránky, které moderní trendy sledují. Pokud vám nové trendy nic neříkají a chcete se zaměřit spíš na retro styl, i tak je kde hledat inspiraci. Je libo styl Provance nebo spíše chladný severský? Než začnete hledat inspiraci, ujasněte si nejprve, jaký styl bydlení vám sedí nejlépe, ať nemusíte zbytečně probírat velké množství materiálů. Pokud už máte jasno, pusťte se do toho.

lampa u komody

1.      Living

Living.cz je velice oblíbená webová stránka na které najdete inspiraci a nápady pro vše, co se týká bydlení či domu. Najdete zde inspiraci pro interiéry, kuchyni, osvětlení i podlahy. Navíc na webu najdete nejnovější módní trendy ve všem, co se týká domova.

2.      Home

Home je webová stránka, která patří k časopisu, který je nazvaný stejně. Najdete zde články zaměřené na bydlení, zahradu, interiér i exteriér, trendy v bydlení, dekoru, hand made, tipy na zahradní techniku, nábytek, a třeba i inspiraci z již existujících projektů.
vícepodlažní parkování

3.      InHaus

Stejně jako předchozí dva weby i tento obsahuje především spoustu inspirace ale také i eshop, kde můžete spoustu produktů nakoupit. Eshopů je samozřejmě nepřeberné množství a doporučuji jich před nákupem projít více. O eshopu tady ale psát nechceme, na webu najdete inspiraci na vše okolo bydlení ale také třeba fotografickou inspiraci bydlení. Především exteriérové inspirace jsou opravdu krásné.

4.      Pinterest

Pinterest je králem inspirací, kde najdete opravdu vše. Na pinterestu najdete spoustu inspirace na dekorace do bytu, inspiraci na exteriér či interiér. Výhodou je větší množství inspiraci v různých stylech a přímo od uživatelů. Opět je potřeba hledat a to jak v českém jazyce, tak i v anglickém jazyce. Můžete vyhledávat i jednotlivé styly bydlení, databáze je opravdu velká.