Co by nemělo chybět ve výbavě pro miminko

Co se týče nakupování výbavičky pro naše nejmenší, pro některé dojiče to může být problém. Hlavně nastávající maminky by nejraději koupily všechno co vidí. Líbí se jim, jak mají známé osoby připravené pokojíčky, a tak se nechají ovlivnit tím, co kde vidí nafocené. Jenže je potřeba si uvědomit, že řada těchto osob dostává v rámci spolupráce s výrobci či prodejci zdarma třeba hračky, oblečení nebo i kočárek, ale běžný člověk si všechno musí zaplatit sám. A taková stylová výbavička na miminko může stát desítky tisíc korun.

hnědý kočárek

Co tedy koupit?
Určitě je základ kvalitní oblečení. Mělo by být vyrobené z mušelínu, bavlny nebo bambusu, protože tyto látky jsou velmi jemné a prodyšné, a to je přesně to, co jemná dětský pokožka potřebuje. Oblečení můžete koupit klidně i z druhé ruky, alespoň tak ušetříte. Poté si musíte vyřešit otázku plen, protože někteří rodiče tápou v tom, zda používat látkové nebo jednorázové pleny. Látkové jsou levnější, ekologičtější a zdravější, ale i přesto většina rodičů sáhne raději po jednorázových plenách, které jsou jednodušší na používání.

černý kočárek

Velice důležitý je kočárek. Díky němu můžete dávat miminko někomu z rodiny na procházku, což vám umožní si odpočinout. Péče o miminko je velmi náročná, a každý rodič si občas potřebuje odpočinout, jakkoliv své miminko miluje. Můžete si vybrat dvojkombinaci a nebo kočárek 3v1 Maxim-kocarky.cz, kde najdete hlubokou korbu, autosedačku a také sportovní nástavbu. Kočárek byste měli hledat osobně, protože pokud ho koupíte po internetu, můžete potom zjistit, že vám vlastně vůbec nevyhovuje. Reklamovat ho nebudete moct, a tak vám nezbude nic jiného než ho prodat nebo s ním přetrpět období kdy dítě jezdí v hlubokém kočárku. Pamatujte na to že kočárky se prodávají špatně, protože dnes koupíte kvalitní kočárek za cenu okolo desíti tisíc, takže většina rodičů koupí kočárek nový.