Zajímavé figurky a sošky

Jestli existuje nějaký zajímavý koníček, pak je to rozhodně sběratelství. Je dokonce až překvapující, kolik lidí něco sbírá. Zajímavější je ale to, co všechno jsou lidé schopni sbírat. Pokud mezi sběratele patříte i vy a sbíráte například miniatury zvířátek, pak byste rozhodně měli navštívit stránky zvané: Originální křepická keramika. Možná byste ani nevěřili, jak velký výběr na těchto stránkách mají. Na stránkách najdete figurky koček, slonů, ježků, myšek a spoustu dalších . Je sice pravda, že něco takového mají skoro všude, ale na takové chobotnice, kiwi, želvy nebo medvědy nenarazíte tak často. Nejlepší na tom všem je, že vám na zakázku mohou vyrobit vše, na co si jen vzpomenete a to dokonce ve velikosti, jakou potřebujete. Nevěříte? Rozhodně byste měli. Navštivte internetové stránky tohoto obchodu a sami uvidíte.
soška bez tváře
Zvířátka jsou navíc rozdělena hned do několika podkategorií. Může se jednat o zvířátka malá (kde naleznete maličké figurky jen do dvou centimetrů, ceny jsou již od patnácti korun), zvířátka střední (v této kategorii naleznete propracovanější kousky, které se pohybují v průměru kolem pěti centimetrů, ceny jsou již od třiceti korun) nebo dokonce velká barevná (zde naleznete figurky od deseti centimetrů, které dokonce září pestrými barvami. Je možné si vybrat ze škály barev ale i vzorů. V této kategorii můžete nalézt figurky bizona, krokodýla apod. Cena se pohybuje od šedesáti korun).
sloni z porcelánu
Velmi oblíbené jsou figurky koček. Díky tomu mají dokonce svou vlastní kolonku. Můžete nalézt kočku, která má pět centimetrů nebo velkou kočku, která se hodí na zahradu. Bývají v barvách hnědých ale i červených, modrých nebo žlutých. Mohou sedět, stát nebo se povalovat.
Možná vás překvapí i to, že na množstevní slevy dosáhnete již od nákupů tří kusů. Je ale možné, že i přesto všechno se vám nepodaří najít něco, co bude podle vašich představ. Rozhodně jim neváhejte napsat. Jsou schopni vám vyrobit tramvaj nebo dokonce orla.