Jak vyčistit špinavou vodu v bazénu ?

Slyšeli jste už o vločkovači do bazénu ? Víte jak a k čemu se využívá ? Kde a za kolik ho seženete? Řekněte stop špinavé vodě, a kupte si vločkovač do bazénu.

Všechno na toto téma nás čeká v našem článku.

Logo

– Vločkovač seženete ve dvou formách 1) V kapalné a 2) V pevné.

Vločkovač do bazénu – zabraňuje vzniku koloidních nečistot ve vašem bazéně. Jedná se totiž o miniaturní nečistoty, které běžná filtrace nemá šanci zachytit. Jak je již poznat z názvu vločkovač ve vašem bazénu vytváří tzv. vločky na které se poté koloidní nečistoty uchycují. Vločkovač používejte pravidelně alespoň jednou týdně a poté nemusíte řešit, v jakém stavu je váš bazén. Díky vločkovači se nemusíte obávat, že strávíte celé letní odpoledne čištěním. Také se díky vločkovači nemusíte bát, že by se ve vašem bazénu tvořily řasy či zákaly jelikož i o tento typ problému se vločkovač postará. A jak poznat kdy vločkovač použít ? vločkovač můžete začít používat už ve chvíli kdy samy uvidíte že voda přestává být průzračná a průhledná nebo když vám přijde že začíná zelenat.

Když se rozhodnete použít vločkovač je potřeba aby jste vypnuly bazénovou filtraci aby voda ve vašem bazénu byla klidná a nevířila se !!!

Vločkovač rozmíchejte nebo nechte rozpustit a poté ho nalejte po celém obvodu vašeho bazénu. Vločkovač nechte působit přes noc a poté již zmíněné vločky stačí vysát bazénovým vysavačem. Vždy však postupujte podle předepsaného návodu na obalu, kde vám celý postup i proces dokonale popíší a vysvětlí.

Vločkovač

Vločkovač do bazénu seženete na jakémkoliv e-shopu nebo například v obchodě Chlorino, který se zaměřuje speciálně na bazénové vybavení a přípravky, jako je například Zeolit nebo právě Vločkovač do bazénu https://www.chlorito.cz/vlockovac-do-bazenu.

Vločkovač seženete opravdu levně, většinou se dá sehnat od 103 Kč do 3 990 Kč. Dá se používat pro všechny typy bazénů či vířivek. Sehnat se dají v baleních 1l – 50l nebo 1kg – 10kg.