Využijte naší skvělé nabídky

Dokonale čistou vodu ve Vašem koupání Vám nezajistí pouze dostatek chloru. Důležitým faktorem je také hodnota PH vody, tento faktor má totiž obrovský vliv na funkci chlorových přípravků, a pokud je v nerovnováze, mohou se ve Vašem koupání začít objevovat na hladině vody zákaly a na stěnách slizké povlaky, které mohou přerůst v mnohem větší problém a mohou proměnit Vaše koupání v nevzhlednou břečku nevhodnou ke koupání.

nový plavec

V takovém případě se Vám jistě bude hodit kvalitní bazénová chemie proti řasám, tak zvaný algicid, který tento problém vyřeší a zabrání růstu a množení řas ve Vašem koupání. Samozřejmě, pokud je již Vaše koupání hodně zamořeno tímto nevzhledným problémem je nutné použít také kartáče, vysavač a filtraci a všechno dokonale vyčistit a pak pravidelně kontrolovat vodu za pomocí testerů a odstraňovat všechny nedostatky zavčas.

Bazénovou chemii proti řasám ovšem nemusíte používat pouze v těchto krajních případech, kdy už je Vaše koupání proměněno v bažinu, ale můžete je také používat preventivně při každé pravidelné kontrole kvality vody, když do vody dodáváte všechny další potřebné přípravky pro úpravu vody. Bazénovou chemii proti řasám tedy můžete využít jako šokovou terapii i jako pravidelný přípravek k ošetření vody.

plavecká škola

V naší široké nabídce najdete kvalitní a spolehlivou bazénovou chemii proti řasám jako tekutý přípravek v několika různě velkých baleních podle toho, jak velký máte bazén nebo jak velkou zásobu si chcete pro jistotu udělat. Všechny námi nabízené přípravky pro úpravu vody ve Vašem koupání jsou vysoce kvalitní přípravky od předních dodavatelů a jsou dostupné za opravdu velmi výhodných cenových podmínek. Proto neváhejte a navštivte nás a jistě i Vy u nás najdete všechno potřebné pro dokonalou péči o Vaše koupací zařízení. S námi bude péče o Vaše koupání jednoduchá a rychlá a hlavně kvalitně provedená.