Tekuté tapety

– Tekuté tapety se hodí jak do malých, tak ale i do velkých pokojů či hal. Tento druh tapet je světlostálý takže vydří věčně a nevyblednou. Jejich životnost je až 20 let, Tyto tapety jsou ekologické, hodí se na nerovný povrch a skvěle izolují.

– Tekuté tapety seženete v „suchém stavu“, tudíž před použitím je potřeba jediné – a to tyto tapety přidat do vody a poté už jenom natáhnout. Tento typ tapet je vyroben z přírodní bavlny, A seženete je v hned několika barevných provedení či kombinací.

Tekuté tapety můžete nanést na cihlovou ale i kamennou zeď, na sádrokarton nebo na dřevotřísku ale také na umakart a polypropylen.

tekuté tapety

– Pokud máte ve zdi různé „prohlubně“ či díry do 3 mm, nemusíte před nanášením tapety nic sádrovat ani zadělávat, tyto tapety totiž díry do 3 mm dokážou skvěle zakrýt.

– Jako další výhody těchto tapet je například že nemusíte skoro vůbec topit, jelikož tapety dokonale zadržují teplo. Pokud hrajete na hudební nástroj určitě tyto tapety vyzkoušejte, protože tyto tapety dokážou skvěle pohlcovat hluk.

– Díky přírodním materiálům, ze kterých jsou tapety vyrobeny jim nevadí vlhkost ani sluneční svit a neobsahuje žádné ředidla které by v místnosti uvolňovaly jakékoliv škodlivé výpary.

Návod k nanášení

– Takže neváhejte a určitě si vyzkoušejte tekuté tapety, Budete naprosto spokojení 🙂

– Tapety seženete v jakémkoliv obchodu s barvami, a to samé platí i s hladítky.

Tekuté tablety nejsou nejen stylové ale také mají šik, takže neváhejte a kupte si je, jsou levné na výběr budete mít hned několik krásných barev.

Vzor tapety

Vzorník

Najdete zde hnedka několik barev například: bílá, sytější žlutá, béžová, odstín slonová kost, sytě oranžová, žlutooranžová, fialová, zelenomodrá, černohnědá, světle hnědá, tmavá šedomodrá, lahvově zelená a jak už bylo řečeno hnedka několik dalších barev