Stínění v domácnosti místo žaluzií

Občas ráno nemusíme brzy vstávat, ale přesto nás probudí sluníčko, které nám svítí úporně do obličeje. Vyhneme se tomu pouze tak, že se v posteli otočíme na jinou stranu. Pokud se nechcete zabývat tímto otáčením a brzkým buzením, tak můžete využít rolety den a noc na zeď.

Tyto rolety si už před spaním zatáhnete a ráno Vás neprobudí žádné sluníčko nebo příliš světla z venku. Díky tomu, že rolety nahrazují funkci žaluzií, tak se dá nastavit zastínění podle potřeby. Pokud se obáváte, že nebudou ladit ve Vaši ložnici nebo jiné místnosti, kde by byly nainstalované, tak se nemusíte obávat. Barvu látky totiž můžete sladit se zbytkem domácnosti.

světlá ložnice

Tento způsob zastínění nemusíte mít jen doma, ale můžete jej využít také v práci v kancelářích nebo kdekoliv, kde máte okna a chcete využívat rolety. Určitě bude každého zajímat, jak se toto zařízení ovládá. A je to velmi jednoduché. Buď za pomoci řetízků nebo elektriky. Ovládat jej můžete i z Vašeho chytrého telefonu, což je velmi usnadňující pro život, když například nechcete vstávat z postele nebo chodit do jiné místnosti. Tento komfort může mít každý doma.

žaluzie na okně

Proč nemít o něco jednodušší a komfortnější život, když se dnešní domácnost dá téměř celá ovládat skrze chytrý telefon? Vysavače, myčky, pračky, televize, zásuvky a tak dále, jsou dnes naprogramované tak, aby jejich uživatelům usnadňovali život. Mezi tyto chytrá zařízení se dají zařadit i rolety, protože Vám mohou také velmi usnadnit život a to tím, že k roletám nebudete muset vůbec chodit, ale vše si nastavíte v telefonu.

Kam se dají instalovat? Na výběr máte instalaci na strop nebo do zdi. Pokud máte okna například přes celou stěnu, tak můžete nainstalovat na strop a roleta poté zakryje celé okno až na zem. U malých okýnek Vám pak bude stačit umístit pouze do zdi nad okno.