Reklamní mikiny s vlastním logem

Chystáte se na veletrh, chcete obdarovat své zaměstnance, zákazníky nebo obchodní partnery a nevíte, jaký reklamní předmět zvolit? Pokud přemýšlíte nad nějakým oblečením, pak jsou výbornou variantou reklamní mikiny. Vaše logo ve velikosti jakou si vyberete na přední nebo zadní straně mikiny je výbornou formou propagace.

Mikiny bez potisku

V naší nabídce najdete krásné teplé mikiny s kapucemi, bez kapucí, přes hlavu nebo na zips. Spousta barevných provedení, velikostí a varianty pro muže i ženy je samozřejmostí. Na mikiny jsme schopní vám natisknout každé vaše přání. Velikost loga přizpůsobíme tomu, co si budete přát. Logo můžeme umístit kamkoliv si budete přát, může být velké nebo sotva viditelné. Formu, jakou se vámi zvolený text dostane na textil, si můžete vybrat a pokud si nebudete vědět rady, stačí se obrátit na nás a my vám rádi pomůžeme. Pokud se vám nebude líbit varianta natisknutí, jsme schopní logo na mikinu našít.

Mikiny můžete použít taky jako firemní stejnokroj. Zaměstnanci, kteří mají stejné oblečení, vypadají ve firmě mnohem lépe. Teplé a pohodlné mikiny jim navíc určitě zajistí teplo a pohodlí. Pokud máte například velký sklad, kde je v zimním období poněkud chladněji, zaměstnanci určitě ocení firemní oděv, který je zahřeje. Mikiny jsou navíc z kvalitního materiálu, takže vydrží i hrubší zacházení.

Další variantou jak reklamní mikiny použít je na vysoké škole pro své studenty. Vaše vysoká škola se dostane i do podvědomí vrstevníků a může přilákat při výběru školy více potencionálních studentů.

mikina k potisku

Reklamní mikiny jsou prostě výbornou formou propagace, kterou nemá jen tak někdo. Pokud chcete být originální, a nechcete být ta firma co rozdává „jenom propisky“, zvolte teplé mikiny s vaším logem. Loga na mikině si navíc každý všimne, protože pokud si někdo mikinu obleče, bude všem na očích. Pokud máte zájem, rádi vám poradíme a pomůžeme.