Plenkový dort pro radost

Pro každou maminku je její miminko to nejkrásnější a nejmilejší bytostí a radostí, co ve svém životě má. Je to skutečné štěstí.

Přesto pro mnohé rodiny nebo matky samoživitelky, je narození dítěte i starostí, jak vše zajistit po finanční stránce tak, aby nikdo v rodině nestrádal. Víme všichni, jak plenky, kojenecké a dětské oblečení a všechny potřebné věci po narození dítěte, jsou drahé.

Pokud chcete udělat někomu udělat radost a popřát k narozeninám, většinou se taková oslava neobejde bez narozeninového dortu.

Pro miminko chceme vždy to nejlepší. Vyhledáváme nejenom krásnou kojeneckou výbavičku, ale též aby byla praktická. Pokud rádi nakupujete přes internet, tak vám v našem e-shopu BRUMLÍK s kojeneckým oblečením nabízíme vše potřebné pro vaše miminko. Kvalitní a nádherné oblečení a různé kojenecké potřeby.

A protože náš e-shop je pro miminka, můžete jeho příchod na svět oslavit slavnostním plenkovým dortem, který jsme ručně vytvořili tak, aby byl nejenom originálním, ale i praktickým dárkem.

modrý plenkový dort koala

Na našich webových stránkách, si tento báječný dárek můžete vybrat v barvě modré, růžové, žluté či fialové, s vytvarovanými zvířátky v podobě medvídka, zajíčka, koaly, kočičky, ovečky, sloníka a jiných zvířátek. Dort je vytvořen například z jemné plyšové dětské deky, plenek, vlhčených ubrousků, dětských capáčků, přebalovací podložky i s hračkou, např. chrastítkem. Nabízíme vám výběr z 22 originálních plenkových dortů Kojeneckeobleceni, které jsou jednopatrové i dvoupatrové. Každý z nich je dozdobený nádhernou stuhou. Můžete si je vybrat i v různých cenách od 399,- až po 749,- Kč.

plenkový dort medvídek

Dárek rodičům miminka v podobě plenkového dortu je skutečně originální a věřte, že s ním uděláte radost.

V našem e-shopu Brumlík si dále můžete vybrat nejenom různé kojenecké oblečení včetně čepiček, botiček, rukavic a různé kojenecké potřeby. Dále nabízíme hračky, zavinovačky či soupravy do kočárků. Výběr je skutečně bohatý a hlavně z kvalitních materiálů.