Online hry

Možná že právě vy patříte mezi nadšené fanoušky her. Víte ale o tom, že za mnohé z nich není potřeba platit ani korunu? Opravdu je tomu tak. V našem dnešním článku vám přinášíme typy na hry, které jsou zcela zdarma. Pokud si je srovnáte s hrami, které jsou draze placené, sami zjistíte, že jsou dokonce mnohem lepší.
Jednou z takových her je Apex: Legends. Díky free-to-play modelu si tuto hru může zahrát úplně každý. Má spoustu novinek, kterými se ostatní ihned inspirovali. Cílem této hry je najít loot a pokusit se přežít až do samotného konce. Na styl vašeho hraní má vliv to, za jakou postavu hrajete. Výběr postav je dost velký.
sluchátka na hru
Znáte Let It Die? Pokud ne, pak nás to rozhodně nepřekvapuje, protože se nachází pod radarem většiny hráčů. Jedná se o akční hru, která funguje z pohledu třetí osoby. Rozhodně se jedná o hru zajímavou. Kromě toho vás vezme do roku 2026. Úkol je jasný. Je potřeba dostat se na vrchol věže, kde na hráče bude čekat poklad.
Chybět nesmí ani Guild Wars 2. Této hře se daří dokonce dodnes. Má navíc jednu z těch nejaktivnějších komunit. Důvodem je spolupráce a kooperace. Je možné hrát s kamarády nebo o samotě. Každý hráč má navíc možnost zvolit si loot nebo také příběh.
Jako mobilní hříčka začala hra Fallout Shelter. Z hry se vyklubal velký hit, který ani v dnešní době nepřestává vydělávat. Z mobilů se velmi rychle přesunul i na jiné platformy, kde je možné zahrát si zcela zdarma. V této hře se staráte o svůj podzemní bunkr. Vaším úkolem je hlídat obecenstvo a rozšiřovat váš bunkr.
kluk u střílečky
Jestliže existuje klasika, která se drží na prvních místech již od roku 2012, pak je to Planetside 2. Díky této hře je možné zažít peklo v planetárním měřítku. Hra byla dokonce zapsána do Guinessovy knihy rekordů a to za největší počet online hráčů v jedné z bitev. Jednalo se o 1158 hráčů.