Obal na Huawei P20 Lite může připomínat kapesní diář

Kdybyste požádali švadlenu, aby vám ušila obal na mobilní telefon v podobném duchu, jak to probíhá kupříkladu u pánského saka či dámských večerních toalet, tak se nedoplatíte, resp. možná doplatíte, ale rozhodně nepočítejte s částkou necelých tří set korun. Za tuto cenu se totiž prodávají tzv. knížková neboli flipová pouzdra, a to v různých barvách a motivech rytin a potisků.

květinářka s mobilem

Huawei P20 Lite obal ve tvaru malého zápisníku je považován za běžné spotřební zboží, ochranné obaly, tašky, batohy a další výrobky tohoto typu jsou základním příslušenstvím mobilních telefonů, tabletů a laptopů již dlouhou dobu a většina z nás takto zcela vědomě tyto přístroje chrání před nečistotami, prachem, vlhkostí a povětrnostními a mechanickými vlivy. A právě knížka (flip) zde hraje důležitou roli vzhledem ke svým přednostem:

Chrání mobil ze všech stran – kvalitní flipová pouzdra jsou opatřena vnitřní gelovou vložkou, ta sama o sobě poskytuje dostatečnou ochranu. Přední strana se otevírá podobně jako malý zápisník a je zajištěna nejčastěji magnetickým klipem.

mobil v rukou

Nevypadá jako kus plechu nebo plastu – estetická stránka věci zde také hraje důležitou roli, mobil tak spíše připomíná kapesní diář a když jej položíte na stůl doma nebo v kanceláři, nebudí dojem chladného elektronického přístroje. Můžete s ním takto vyrazit do společnosti, a jestliže zvolíte vhodnou barvu, která ladí k vašemu oděvu, hodí se i pro slavnostní příležitosti, jako jsou promoce nebo svatby.

Vhodný dárek pro své blízké – jestliže uvažujete obdarovat někoho blízkého mobilním telefonem, pak byste měli také zvážit, zda k němu nepořídit současně i obal. Flipové pouzdro jistě potěší kohokoli, je totiž velmi precizně zhotoveno a vypadá již na první pohled vstřícně a zajímavě. Nic nepokazíte, bude-li pouzdro jen jednobarevné, v odstínu, který dotyčná osoba považuje za svůj oblíbený.