Nejlevnější mobilní domky na prodej

Každý alespoň jednou za život řeší bydlení. Přemýšlíte nad něčím vlastním? Stačilo by něco na sezónu? Nejlépe za pár korun, abyste si ušetřili i něco na zážitky? V některých případech se nám nechce investovat miliony korun do letního bydlení, proto uvažujeme spíše prakticky. Pragmatické řešení v tomto ohledu může být právě sezónní mobilní dům. Co takhle nějaký malý, útulný, ale i dostatečně prostorný, že vás svou velikostí nakonec i překvapí? A to vše za velice nízkou pořizovací cenu? Co víc si přát.

Právě takovým domkem na zahradu nebo kamkoliv na parcelu je Atlas Mirage top-mobilnidomy.cz.

pes ve sněhu

Ideální řešení místo chaty nebo chatky na zahradu. Přes sezónu v něm můžete plnohodnotně bydlet. Budete zde mít vše, co k běžnému životu potřebujete.

Objekt je již použitý, ale stále velice zachovaný a sympatický. Najdete v něm dokonce tři pokoje. Nejedná se o celoroční objekt na ubytování, takže je lepší ho používat opravdu jen sezónně. Celková velikost je přes 42 metrů čtverečních.

V obývacím pokoji najdete plynový krb. Dotváří celkový vzhled prostoru a dává mu punc jedinečnosti. Útulnost je však cítit všude kolem, nejenom na sedačce v obývacím pokoji, když se budete dívat, jak hezky v krbu plápolají plamínky, ale velice příjemná je také malá ložnice. Na velké posteli si jistě uděláte to pravé pohodlí.

žena na zahradě

Objekt je vybaven hned dvěma vlastními vchody. Ideální v případě, že chcete domek postavit na zahradu, jedním vchodem přicházet a používat ho jako hlavní vchod a druhým vycházet například za dům, kde si budete užívat volné chvíle odpočinku a relaxovat třeba na lavičce za domem.

Potěšit vás může i kompletní vybavenost objektu. Najdete zde hezkou kuchyni se všemi spotřebiči jako je trouba, sporák, lednička, dále také jídelnu a obývací pokoj se sedací soupravou. Ze tří malých ložnic si pak můžete udělat pokoje pro hosty nebo pro děti. V koupelně se nachází sprcha i umyvadlo.