Nabídka dětských luxusních kočárků Teddy Bart-Plast

Ano, dětská výbavička. Pro každou nastávající maminku je to bod číslo jedna. A to okolo osmého a devátého měsíce. Musíte řešit nejen to, co si s sebou do porodnice povezete, ale i v čem budete své čerstvě narozené miminko vozit. Důležitý je kočárek. A musí splňovat mnoho důležitých kritérií. Ale podle čeho se rozhodnout? Trh s kočárky je velice přesycený. A jedna firma se snaží předhonit druhou. A to nejen v propagaci. Například tu máme luxusní kočárky Teddy Bart-Plast Zelenazirafa. Tato firma začala působit již v roce 1994. Jejich stěžejní produkt je kombinovaný kočárek CLEO.

kočárky

Můžete ho dostat buď jako v dvojkombinaci nebo dokonce jako trojkombinace. Má spoustu barevných variant. Všechny, na které si jenom můžete vzpomenout. A také mnoho typů. Tyto kočárky hlavně disponují vysokou bezpečností, protože jsou přímo kontrolovány. A vyhovují všem bezpečnostním testům. Mají opravdu moderní design a také velmi pečlivé provedení. Mají velikou a prostornou hlubokou korbičku. I střecha kočárku je opravdu veliká a dá se lehce stáhnout podle vaší potřeby. Mají bezpečnostní prvek, aby na vaše dítě nefoukalo. A zůstalo v teple, komfortu a bezpečí. Kočárky jsou také testovány na funkčnost a výdrž. Nemusíte se tedy s nimi bát vyjet z městských cest na lesní procházky. Mají totiž velká nafukovací kola přesně pro komplikovanější terén.

procházka s dětmi v parku

A když si hned pořídíte trojkombinaci, získáte tím i krásnou autosedačku do vašeho automobilu. Například jejich sportovní kočárky mají střechu, kde si můžete nastavit míru větrání podle vašich představ. A také na ni můžete volit různý směr jízdy. To se dá využít, pokud na vás přehnaně a nepříjemně svítí sluníčko v létě. V barevných kombinacích se vám meze nekladou. A to i když budete chtít mít barevný a odlišný rám kočárku. Klasický kočárek od Teddyho, ale už trojkombinace se pohybuje do 8500Kč. Naproti tomu na model uvedený v roce 2019 Teddy Melia plus s autosedačkou si zaplatíte do 11500Kč. Do kočárků od této značky se určitě nebojte zainvestovat. Nejen, že vypadají úchvatně, ale určitě vás ani nezklamou a budete maximálně spokojeni.