Levný pronájem dodávek

Pokud jste si založili firmu a nemáte dostatek financí si koupit dodávku na převoz zboží, obraťte se na pronájem větších vozů. Půjčovna dodávek Rentcarservice, nabízí krátkodobí i dlouhodobí pronájem vozů a to nejrůznějších značek.

Firma nabízí hned několik vozů francouzské výroby k pronájmu a to za skvělé ceny. Na výběr budete mít malé, ale i větší vozy, se kterými nebude problém převést Vaše zboží, či materiál. Všechny vozy jsou vybaveny dálniční známkou pro Českou i Slovenskou republiku a to včetně 24 hodinové podpory. S pronajatým automobilem můžete najet neomezené kilometry a v případě, že se nebudete moct dostat na místo vypůjčení, Vám vozidlo přistaví. Mimo to má každý automobil prémiovou asistenční službu a samozřejmostí je také povinné pojištění. Firma nabízí také zvýhodněné sazby na víkendy, nebo hodinové sazby za stěhování. Pokud si na samotné řízení netroufnete, můžete si zažádat také o řidiče, který převoz udělá za Vás.

dodávka (3)

Pokud se rozhodnete, že využijete tohoto pronájmu, není nic lehčího, než vyplnit jednoduchou objednávku na webových stránkách, nebo zanechat telefonní kontakt, na který se Vám sama firma ozve. Do objednávky zadáváte to stejné, jak do jakékoliv jiné, jde o jméno s příjmením, telefon, adresa a další věci, které jsou pro objednávku důležité.

dodávka (6)

Firma nabízí také služby, kdy si můžete zapůjčit stěhovací techniku jako je rudl. Také si můžete zapůjčit navigaci, se kterou vždy dojedete do určeného cíle. Mimo to nabízí služba také přepravu osob, či expresní přepravu zboží. Všechny vozy jsou samozřejmě podrobeny pravidelnému servisu a je v nich naprostý pořádek.

Pokud se tedy rozhodujete, zda využijete tyto služby, určitě neprohloupíte. Nejen, že se Váš materiál, či zboží dostane v bezpečí k zákazníkovi, ale také můžete využít stěhovacích služeb, či prostředků, která firma nabízí.