Jak zjistit, jaké má přesně daná trampolína náhradní díly

Jednou z oblíbených dětských zábav je skákání na trampolíně. A není divu, je to zábavné, můžou na ní dělat různé kreace a vyskočí mnohem výše, než by toho byli normálně schopni. O té vteřince stavu beztíže, kterou zažijí těsně před tím, než začnou padat, ani nemluvě.

Je tedy jen logické, že mnoho rodičů ji pořídilo svým ratolestem domů. Oproti těm, které vídáme na poutích, se samozřejmě jedná o mnohem menší model. Ani tolik nepruží, avšak pro dětskou zábavu to bohatě postačí.

trampolina1

Ovšem jako u všeho, i zde se může stát, že se nám rozbije. Může se uvolnit pružina, ulomit noha, protrhnout plachta, uvolnit vázání, zkrátka se může stát mnoho nejrůznějších věcí. A je jasné, že je budeme chtít ihned napravit.

V mnoha případech však oprava nebude možná. Zde je pak nutná výměna dané rozbité části. Není problém, řeknete si, a zajdete ji koupit do obchodu. Tady ale znejistíte – kde má zrovna vaše trampolína náhradní díly https://www.goodjump.cz/nahradni-dily-na-trampoliny?

Výběr je totiž poměrně velký, a ačkoliv některé jsou univerzální a jdou napasovat na většinu modelů, u mnoha to neplatí. Zde je nutné znát přesné specifikace, jako je výška nohy, průměr a podobně. A nedejte se mýlit tím, že daný produkt je od té samé firmy, která vyrobila zrovna tu vaši trampolínu. Je totiž běžné, že mají několik modelů různých velikostí.

trampolina2

Jak se v tom tedy vyznat? Ideální je, pokud znáte přesný název vašeho modelu. Obvykle je totiž na obalech napsáno, se kterými jsou kompatibilní. Ovšem pokud jste krabici již dávno vyhodili, pak nemáte příliš šancí to zjistit. Zvláště pokud jde o nějaký, který se již dávno nevyrábí.

Zde pak pomůže, jak již bylo řečeno, znát přesné rozměry. Dobré je i mít sebou detailní fotografie oné originální části, což v dnešní době chytrých mobilních telefonů není nic těžkého.

Každopádně vybírejte dobře, a raději se několikrát vraťte si ověřit, zda je to skutečně to, co sháníte. Vyhnete se tak ztrátě peněz a pozdějšímu zklamání.