Jak na bytový design?

Možná si říkáte, jak na bytový design v dnešní době. Je jasné že ne hned každý bude bytovo-designový specialista a dokáže si sám zhotovit byt snů. A proto tady máme lidi kteří jsou nadaní a vymslí Vám byt o jakém se Vám v minulosti ani nesnilo! Avšak i pro ně je to někdy náročné a kor teď, v dnešní koronavirové době tito podnikatelé spíše upadají než vzkvétají. Ale může to působit i naopak…

bazen10

Jedním z mnoha způsobů jak si vytvořit úplně sami vlastní design bytu je prostě zkoušet. Zkoušet to co se Vám líbí, dívat se jak to k sobě ladí a prostě jednat pocitově. Další možností je kamarád všech obyvatelů planety Země – Internet. V dnešní době má design takový rozmach, že když zadáte do vyhledávače heslo: „bytový design“ vyjede Vám tolik možných odkazů na různé možné firmy. Je také dobré vědět, které obchody ve Vaší blízkosti, jsou dobré na zakoupení dekorací do bytu, protože právě dekorace dělají a vždy budou dělat Váš byt útulnější a příjemnější.

A ještě jednodušší způsob je -když už na tom internetu jsme-, sledovat různé módní návrháře, vybrat si Ty jejichž designová tvorba se nám nejvíce zamlouvá a potom můžeme začít designovat!

studentský poko

Samotný design sahá až do baroka. Když tedy tehdy lidé dokázali vytvořit tak nádherné prostředí a tak nádherné věci, proč bychom to s trochou pomocí odborníků, moderní technologií a spojení všech sil dohromady, nedokázali my dnes? Lidé se čím dál častěji bojí se prosadit protože si myslí že jejich návrh se zrovna nikomu nebude líbit. Ale každý jsme jiní, rozmanití a třeba si to své publikum najdeme.

Je důležité bydlet někde, kde je nám příjemně a ne někde kde bychom utíkali a pořád něco měnili. Hodně nám s tím může pomoci firma IKEA, do které když se podíváme tak vidíme už sladěná různá prostředí bytu/domu. Sladěný obývák, kuchyň nebo popřípadě co by se k sobě hodilo ale i tam můžeme vzít od každého něco a vytvoříme tak krásné prostředí.

Dalším možným internetovým prostředkem pro bytovou realizaci je velmi známá stránka Pinterest kterou v dnešní době používá opravdu hodně lidí. Úžasné nápady, které navíc rozšíří Vaše doměnky o pojmu „bytový design“. Typické pro pinterest a rady do bytu jsou velká kulatá zrcadla, ke kterým už pak stačí jen dodat menší dekorace a nejvíce se používají do koupelen, ale třeba také do předsíní. Opravdu záleží na vkusu každého jedince.

Kdybychom se chtěli bavit o dalších možnostech, strávili bychom tady možná polovinu svého života.

Každý z nás je schopný vytvořit krásné prostředí k bydlení. Chce to jen se rozšoupnout a nebát se!

Ono to potom už půjde samo.