Domov podle horoskopu

Rozhodně o člověku na celém světě nic neřekne více než interiér jeho domu či bytu. Už při vstupu do předsíně jasně odlišíte, u jakého znamení se vlastně nacházíte. Každý z nás má totiž svůj vkus a každé znamení zvěrokruhu své priority. Když se tedy v jedné domácnosti sejde více znamení, z nichž každý má své představy, měli byste dát hlavy do hromady a najít nějaký ten kompromis.

šťastný stavbyvedoucí

Například takoví berani mají největší práci venku, kde se snaží žít maximálně naplno. V domácnosti potřebují mít pohodlí a vše vychytané, aby jej domácí péče moc neobtěžovala. Je důležité si uvědomit, že beran patří k individualistům, kteří vše dělají vlastníma rukama.

Býci vždy potřebují mít dojem tepla a hlavně útulnosti. Nábytek by měl být z masivu, nejlépe vyroben na míru, aby bylo vidět, že se majiteli daří dobře. Býk dává přednost vlastnímu bytu a později domu. Dává přednost tlumeným odstínům pastelových barev. Nejvíce miluje květiny.

Blíženci milují jasné barvy a kromě toho i výrazné linie. V interiéru blížence najdete moderní nábytek a to ve stejně nápaditém prostředí. Jsou navíc velkými milovníky industriální architektury, takže své bydlení vyhledávají v přestavěné továrně nebo jiném objektu.

Raci kromě klidu a pohody milují pocit generační kontinuity, takže pokud se rozhodnete vyhodit starou skříň, zavolejte rakovi, jestli ji náhodou nechce. Představují si své bydlení nejčastěji spojené s vodou. Může se jednat o fontánku či akvárium.

Lvi rozhodně na ničem nešetří. Jejich bydlení musí vzbuzovat dojem královského či knížecího paláce. K tomu přispívají hlavně barvy, jelikož lvi milují barvy teplé. Nábytek musí být vždy kvalitní a pohodlný.
bydlení v podkroví

Když přijdete do domu panny, ještě před dveřmi se automaticky vyzouváte, protože nikde nenajdete ani smítko. Pořádek, který zde totiž panuje, potřebuje majitel stejně jako vzduch.

Lidé ve znamení váhy dávají přednost měkkým a chlupatým materiálům, malým stolečkům nebo čalouněným křeslům. Jsou vášniví sběratelé, takže u nich vždy najdete něco, čím se velmi rádi pochlubí.

Co se týká štírů, pokud k nim přijdete na návštěvu, ocitnete se v tajuplném prostoru, protože mají rádi tmu, noc a hlavně měsíc.

Střelci vždy chtějí mít vše hezké. Pokud postel, pak taková, aby do ní umístil pět nocležníků. Když strop, tak alespoň čtyřmetrový.

Opravdu lze podle znamení rozeznat mnoho.