Stěhování je jednoduché

Každé stěhování sebou nese řadu prací, kterým se chce člověk vyhnout obloukem. Nespočet krabic, všude hromada věci k převezení, nekonečné balení, lepení a přenášení nábytku. Tyto činnosti člověk nenávidí a jenom jejich představa nahání hrůzu. Pokud se však chcete této práci vyhnout, tak si zkuste objednat firmu levné stěhování Praha, které Vám vaší nemovitost přestěhuje do poslední krabice.

Stěhování (14)

Firma je na trhu už nějaký ten rok a má se stěhováním ty nejlepší zkušenosti. Jejich prioritou je rychlost, dochvilnost a spolehlivost. Dále firma spolupracuje s dalšími partnery, pro ulehčení práce. Těšit se můžete na služby, jako je stěhování domácností, stěhování těžkých břemen, vyklízení nemovitostí, či montáže a demontáže nábytku.

Na webových stránkách firmy se můžete podívat na podrobný ceník, kde jsou rozepsány všechny prováděné služby a to včetně obalového materiálu. Dále jsou zde reference zákazníků, které služby využily a nechaly zde zpětnou vazbu. Těšit se můžete také na slevy, které jsou určeny pro seniory, neziskové a humanitní organizace, dětské domovy, či školské a vzdělávací instituty. Firma provádí také nezávazné prohlídky technikem zdarma a čas se Vám účtuje až po přistavení automobilu k Vaší nemovitosti. Zaměstnanci procházejí pravidelným školením a ke každému stěhování přistupují individuálně. Dále je firma pojištěná do výše 3 milionů, a pokud dojde k nějakému poškození, nemusíte se bát, že byste nebyli odškodněni. Dále se klade velký důraz na bezpečnost při stěhování kancelářské techniky. Vždy je, po celé stěhování neustály dohled nad technikou, aby nedošlo k její odcizení.

Stěhování (15)

Pokud tedy přemýšlíte o stěhování, obraťte se na tuto spolehlivou firmu. Zaručeně se Vám jejich služby budou líbit a určitě je využijete i do budoucna. Tak neváhejte a vyplňte si kontaktní formulář už nyní.